Золото, срібло і бронзу здобули спортсмени з Житомирщини у Всеукраїнському турнірі із самбо
Відбувся Всеукраїнський турнір із самбо на честь Героїв 2-го Корпусу НГУ «Хартія».
Як повідомили в управлінні національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА, у змаганнях взяли участь 150 юних спортсменів із 10 регіонів України, які продемонстрували силу, витривалість та справжній бойовий характер.
Житомирську область представляли команди:
- ДЮСШ Житомирської міської ради;
- Довбиська ДЮСШ;
- КУ КДЮСШ (м. Коростишів);
- ЖЮД.
За підсумками турніру команда Житомирської області виборола почесне 3 командне місце.
Золото турніру вибороли:
- Єгор Кайданович;
- Злата Корольчук;
- Анна-Марія Кицюк;
- Микола Бойко.
Срібні призери:
- Михайло Івасик;
- Тетяна Крец;
- Ян Вітковський;
- Кіріл Гонгало;
- Любов Макаренко.
Бронзові призери:
- Назар Никитюк;
- Данііл Савчук;
- Ульяна Чернецька;
- Арина Бондар.
5 місце посіли:
- Іван Юхимець;
- Іван Строїч;
- Давид Нижва.
