Волейболістки з Житомирщини стали чемпіонками у Вищій лізі України
Волейболістки житомирського “Полісся-ОШВСМ-ЖДУ” стали чемпіонками Вищої ліги України.
Про це повідомив очільник Житомирської ОВА Віталій Бунечко у своєму Телеграм-каналі.
Дослівно: “Волейбольний клуб “Полісся-ОШВСМ-ЖДУ” став чемпіоном у Вищій лізі України! Наші дівчата продемонстрували впевнену гру, здобувши переконливу перемогу над “Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ” із рахунком 3:0“, — написав Бунечко.
За його словами, ця перемога – результат наполегливих тренувань, самовідданості та справжньої командної єдності.
“Вітаємо гравчинь, тренерський штаб і всіх уболівальників із цим історичним досягненням! Попереду ще багато нових викликів і яскравих перемог“, — додає очільник ЖОВА.


