Ліцеїсти з Коростеня стали переможцями конкурсу екологічних агітбригад
Команда Коростенського ліцею №4 виборола гран-прі конкурсу екологічних агітбригад “Земля – наш спільний дім”.
Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації.
Дослівно від ЖОВА: “Юні екологи продемонстрували високий рівень підготовки, креативний підхід та щире прагнення до збереження довкілля. Виступи колективів вирізнялися актуальністю, емоційністю, глибоким змістом і переконливістю. Це свідчить про формування активної громадянської позиції молоді щодо екологічних проблем сучасності“.
Зокрема, за рішенням журі переможцями стали:
Гран-прі – агітколектив Коростенського міського ліцею №4.
І місце – агітколективи ліцею №1 імені Густава Олізара Коростишівської міської ради та Красилівського ліцею Чижівської сільської ради.
ІІ місце – агітколективи ліцею №24 міста Житомира, Овруцького ліцею імені Андрія Малишка, КЗ “Чуднівський ліцей” Чуднівської міської ради, Хорошівського ліцею №1.
ІІІ місце – агітколективи Сінгурівського ліцею, ліцею №23 м. Житомира імені М. Очерета, Новобілокоровицького ліцею, Биківського ліцею, Стрибізького ліцею, Райгородоцького ліцею імені В.К. Олійника, а також КУ “Центр дитячої та юнацької творчості” Коростенської міської ради.
“Захід проходив у онлайн-форматі, об’єднавши учасників із 22 закладів освіти Житомирської області“, — зауважують у ЖОВА.
