Волейболістки з Житомирщини стали чемпіонками у Вищій лізі України

31.03.2025

Волейболістки житомирського “Полісся-ОШВСМ-ЖДУ” стали чемпіонками Вищої ліги України.

Про це повідомив очільник Житомирської ОВА Віталій Бунечко у своєму Телеграм-каналі.

Дослівно: “Волейбольний клуб “Полісся-ОШВСМ-ЖДУ” став чемпіоном у Вищій лізі України! Наші дівчата продемонстрували впевнену гру, здобувши переконливу перемогу над “Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ” із рахунком 3:0“, — написав Бунечко.

За його словами, ця перемога – результат наполегливих тренувань, самовідданості та справжньої командної єдності.

Вітаємо гравчинь, тренерський штаб і всіх уболівальників із цим історичним досягненням! Попереду ще багато нових викликів і яскравих перемог“, — додає очільник ЖОВА.

newday.org.ua