Верховна Рада ліквідувала 19 районів Житомирської області: буде всього 4

17.07.2020

Верховна Рада України ліквідувала 19 районів Житомирської області. Відтепер у Житомирській області всього 4 райони. Це Бердичівський, Житомирський, Коростенський, Новоград-Волинський.

Відповідну постанову парламенту оприлюднили на офіційному сайті. За таке рішення проголосували 238 народних депутатів: 

«Межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району. Постановою ліквідовано всі райони в областях згідно з чинним адміністративно-територіальним поділом та встановлено, що вибори депутатів районних рад у ліквідованих районах не проводяться», ‒ йдеться у документі.

Разом із тим, постановою визначено, що на тимчасово окупованих територіях дія документу набере чинності після повернення їх в юрисдикцію України.

Читайте також: На Житомирщині на ремонт закривають один з мостів: схема об’їзду

newday.org.ua