Обережно, шахрайство: на Житомирщині двоє людей втратили 15 тисяч гривень через «виплати від держави»
«Оформили соціальну допомогу» за посиланням з соцмереж: поліція застерігає від поширеної схеми шахрайства.
Про нову шахрайську схему попереджає Житомирське районне управління поліції №1.
“Упродовж тижня до поліції звернулися двоє жителів Житомирського району. Заявники намагалися отримати соціальну допомогу від держави за оголошеннями, розміщеними в онлайн-спільнотах. Довірившись авторам, вони перейшли за прикріпленими посиланнями та під час реєстрації вказали особисті дані, конфіденційну банківську інформацію та коди підтвердження, що надходили в повідомленнях. Одразу ж після цього відбулося списання коштів з фінансових рахунків. Загальна сума збитків, завданих потерпілим сягнула 15 тисяч гривень”, — йдеться у повідомленні.
Нині поліцейські встановлюють причетних до правопорушень та закликають громадян не розголошувати особисті відомості на сторонніх ресурсах та невідомим особам.
