У Житомирі нагородили 18 стипендіатів мистецької освіти
Урочиста церемонія нагородження переможців міської програми «Стипендіати мистецької освіти 2026» зібрала обдарованих учнів мистецьких шкіл, їхніх викладачів.
Про це інформують в Житомирській міській раді.
Цього року звання стипендіатів мистецької освіти здобули 18 учнів із шести закладів міста.
- Тимофій Смирнов (викл. Людмила Родіна) та Олександр Дубінецький (викл. Наталія Баргилевич) — з музичної школи «Світло».
- Софія Гаркуша та Софія Мошковська — обидві під керівництвом Марії Зулінської, з художньої школи імені Віктора Шкуринського.
- Олександр Горай (викл. Ірина Тростенюк), Михайло Статкевич (викл. Євгеній Шульга) та Ангеліна Сорока (викл. Наталія Широка) — з музичної школи «Гармонія».
- Олександра Васильківська та Олександра Киндалюк (викл. Тетяна Гордєєва), Роман Фаренюк (викл. Ірина Янчикова) та Кіра-Марія Богуш (викл. Яна Козерацька) — з музичної школи імені Бориса Лятошинського.
- Поліна Калініченко та Михайло Трокоз (викл. Ольга Прокопчук), Анна Маліновська (викл. Алла Дєваєва) та Арина Коцюба (викл. Наталія Кириленко) — з музичної школа імені Святослава Ріхтера.
- Максим Бурдейний (викл. Маргарита Зінов’єва), Євгенія Борисюк (викл. Олена Хрустік) та Ірина Лисак (викл. Наталія Українець) з музичної школи імені Лесі Українки.
“Кожен виступ, кожна нота й кожна перемога — це результат великої праці, любові до мистецтва та віри у свої мрії. Дякую стипендіатам, викладачам і батькам та висловила надію, що ця нагорода стане лише першим кроком у великому творчому житті кожного з переможців”, — заступниця міського голови Марія Місюрова.
Захід мав і благодійний вимір — кошти, зібрані під час вечора, спрямовано на підтримку Збройних Сил України.
