У Бердичеві 77-річна велосипедистка потрапила до реанімації після наїзду авто
У Бердичеві травми в ДТП отримала велосипедистка: поліція з’ясовує обставини.
Про це 22 травня інформує Відділ комунікації поліції Житомирської області.
“Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 21 травня на вулиці Європейській. На місці події працювала слідчо-оперативна група Бердичівського райвідділу поліції.
Попередньо встановлено, що близько 18:15 водійка автомобіля Ford Focus, 42-річна містянка, здійснила наїзд на велосипедистку, яка рухалася попереду та розпочала маневр повороту”, — йдеться у повідомленні.
Унаслідок ДТП водійка двоколісника, 77-річна жителька Бердичева, отримала травми та була госпіталізована до реанімаційного відділення міської лікарні.
Нині поліцейські встановлюють всі причини та обставини події.
