На Олевщині від переохолодження загинула жінка
У селищі Білокоровичі Олевського району внаслідок загального переохолодження тіла загинула жінка 1966 року народження. Про це повідомило управління цивільного захисту населення Житомирської ОДА з посиланням на райдержадміністрацію.
«Трагедія сталася 20 вересня в селищі Білокоровичі. Непритомну жінку побачив на вулиці сусід та викликав “швидку”. ЇЇ було доставлено до реанімаційного відділення центральної районної лікарні. На жаль, життя людині врятувати не вдалося», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: На Олевщині палало торфовище
