На Олевщині палало торфовище

19.09.2019
  18 вересня о 09:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння торфу в с. Майдан Копищанський Олевського району. По прибуттю вогнеборців на місце події з’ясувалося, що торф тліє окремими осередками на загальній площі близько 4 га. Існувала загроза поширення горіння на ліс.
 

Для гасіння було залучено 4 пожежні автоцистерни Олевського, Лугинського, Ємільчинського та Овруцького районних підрозділів, а також лісівники із ранцевими оприскувачами. Забір води здійснювався із меліоративного каналу, на який встановлено 4 мотопомпи. Станом на 21:00 було ліквідовано тління на площі 1га. Спільними зусиллями фахівців ДСНС та лісівників вдалося не допустити поширення горіння на лісовий масив.