На Олевщині палало торфовище
Для гасіння було залучено 4 пожежні автоцистерни Олевського, Лугинського, Ємільчинського та Овруцького районних підрозділів, а також лісівники із ранцевими оприскувачами. Забір води здійснювався із меліоративного каналу, на який встановлено 4 мотопомпи. Станом на 21:00 було ліквідовано тління на площі 1га. Спільними зусиллями фахівців ДСНС та лісівників вдалося не допустити поширення горіння на лісовий масив.
