Ейсмонт Артур з Коростеня здобув золото на Чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства
З 18 по 20 вересня у смт Лазурне (Херсонська область) відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2007/2008 років народження.
Коростень на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Романенко Світлани Іванівни. Кращий результат серед коростенців продемонстрував учень ЗОШ №13 Ейсмонт Артур посівши ІІ сходинку п’єдесталу (біг на дистанції 60м), став четвертим зі стрибків в довжину, ІІ місце здобув з бігу на дистанції 600м та отримав І місце з метання м’яча. У загальному заліку Артур виборов золоту нагороду.
Читайте також: Коростенські хокеїсти вибороли золоті нагороди
