Коростенські хокеїсти вибороли золоті нагороди
З 18 по 21 вересня в Коростені на спортивному майданчику (вул. Київська, 1) проходили ігри чемпіонату України з хокею на траві серед юнаків 2009/2010 років народження.
Місто Коростень на змаганнях представляла команда ХК ,,Політехнік” під керівництвом тренера Олександра Машталіра. За результатами змагань, перемогу здобув ХК ,,Політехнік”.
Турнірна таблиця має такий вигляд:
І місце – ХК ,,Політехнік” (Коростень),
ІІ місце – ХК ,,МДЮСШ №1” (Вінниця),
ІІІ місце – ХК ,,КДЮСШ – Барса” (Шостка),
IV місце – ХК ,,Старт” (Бердичів),
V місце – ХК ,,СДЮШОР ,,Олімпія” (Вінниця),
VI місце – ХК ,,Буревісник” (Чернівці),
VII місце – ХК ,, Авангард” (Калинівка),
VIІI місце – ХК ,,КДЮСШ №1” (Черкаси)
Читайте також: Трьом коростенським спортсменам з голболу Президент призначив щомісячну стипендію


