Депутати облради привітали Володимира Арешонкова з перемогою
На початку позачергової сесії Житомирської облради 1 серпня повідомили, що на сесії присутній Володимир Арешонков. Звістку про те, що Арешонков знову став народним депутатом, вітали оплесками.
Також на початку сесії вручили відзнаку «Честь і слава Житомирщини» Ірині Дячук – директору музею космонавтики та нагадали, що сьогодні, 1 серпня, виповнюється 49 років від дня створення музею космонавтики.
Фото: zhitomir.info
Читайте також: Арешонков переміг: апеляційний адмінсуд задовольнив вимоги кандидата у нардепи
