Золото, срібло і бронзу здобули спортсмени з Житомирщини у Всеукраїнському турнірі із самбо

09.03.2026

Відбувся Всеукраїнський турнір із самбо на честь Героїв 2-го Корпусу НГУ «Хартія».

Як повідомили в управлінні національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА, у змаганнях взяли участь 150 юних спортсменів із 10 регіонів України, які продемонстрували силу, витривалість та справжній бойовий характер.

Житомирську область представляли команди:

  • ДЮСШ Житомирської міської ради;
  • Довбиська ДЮСШ;
  • КУ КДЮСШ (м. Коростишів);
  • ЖЮД.

За підсумками турніру команда Житомирської області виборола почесне 3 командне місце

Золото турніру вибороли:

  • Єгор Кайданович;
  • Злата Корольчук;
  • Анна-Марія Кицюк;
  • Микола Бойко.

Срібні призери:

  • Михайло Івасик;
  • Тетяна Крец;
  • Ян Вітковський;
  • Кіріл Гонгало;
  • Любов Макаренко.

Бронзові призери:

  • Назар Никитюк;
  • Данііл Савчук;
  • Ульяна Чернецька;
  • Арина Бондар.

5 місце посіли:

  • Іван Юхимець;
  • Іван Строїч;
  • Давид Нижва.

newday.org.ua