Вторгнення арктичного повітря може спричинити заморозки в Україні

16.09.2020

В Українському гідрометцентрі попереджають українців про різке зниження температури повітря. До попередження долучилася й Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Упродовж 18-19 вересня внаслідок вторгнення арктичного повітря в Україні очікується різке зниження температури: у західних, північних, східних та центральних областях вночі до 2-8 градусів тепла, на поверхні ґрунту та місцями в повітрі заморозки від 0 до 3 градусів (18 вересня заморозки лише на Волині, Львівщині, Рівненщині та Тернопільщині), вдень до +9..+15 тепла, у південній частині та на Закарпатті вночі до +5..+10 тепла, вдень до +14..+19”, – зазначили синоптики, передає Український інтерес. 

Так середня добова температура повітря знизиться на 10-12 градусів. Похолодання супроводжуватиметься поривами північного вітру від 15 до 20 метрів за секунду. 20-22 вересня в Україні утримається прохолодна погода. 23-25 вересня трішки потеплішає.

У четвер, 17 вересня, на півночі, у центрі, на півдні та сході країни температура триматиметься на рівні 25-30 градусів. А от до Львівщини, Волині, Тернопільщини та Рівненщини вже прийде похолодання – 20-23 градуси. До того ж усі західні області потерпатимуть від грозових дощів. Уночі температура впаде до 9-16 градусів.

Читайте також: Цьогоріч бабине літо прийде в Україну двічі

newday.org.ua

Вторгнення арктичного повітря може спричинити заморозки в Україні