COVID-19 на Житомирщині: за добу виявили 73 нові випадки, двоє хворих померли
За минулу добу (15 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 73 жителів області, 2 хворих померли. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 4 543 випадки інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 358 осіб (8 осіб одужали за минулу добу).
За 15 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 19 нових випадків;
Любарскому – 14 нових випадків;
Коростенському – 13 нових випадків;
Овруцькому – 12 нових випадків;
Житомирському – 4 нові випадки;
Новоград-Волинському – 4 нові випадки;
Народицькому – 2 нові випадки;
Чуднівському – 1 новий випадок;
Олевському – 1 новий випадок;
Попільнянському – 1 новий випадок;
Малинському – 1 новий випадок;
Лугинському – 1 новий випадок.
Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 88 летальних випадків COVID-19 (за минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли 60-річний житель Малинського району та 67-річна жителька м.Житомира).
