Цьогоріч бабине літо прийде в Україну двічі

08.09.2020

Бабине літо прийде в Україну двічі, перша його хвиля накриє країну вже у вересні. До двадцятих чисел перший місяць осені буде дуже теплим, а то й спекотним.

Третя декада вересня почнеться з похолодання та короткочасних дощів, але кінець місяця також порадує теплом, каже народний синоптик Володимир Деркач, передає “Полісся“.

Початок жовтня буде теплим. Але вже після 5-го числа погода почне псуватися. Похолодання триватиме недовго, а потепління захопить початок другої декади. Буде прохолодно і з дощами, але не дуже сильними. Під кінець декади на кілька днів знову потеплішає. Останній тиждень жовтня буде прохолодним, ночами можливе сильне зниження температури і навіть перші заморозки.

Листопад почнеться з дощів, але в середині першої декади місяця в Україну прийде друге бабине літо. Тепло триватиме до початку другої декади. У середині місяця погода зіпсується, підуть дощі з переходом у сніг, але зниження температури триватиме всього 2-3 дні. У третій декаді листопада температура хоча і знизиться, але не критично – мінусова буде спостерігатися ночами і зрідка вдень. Зима настане із незначним похолоданням, але потішить і нетиповим для цього періоду теплом.

Читайте також: Овруччина запрошує туристів побачити кварцитові гори

newday.org.ua

Цьогоріч бабине літо прийде в Україну двічі