У Житомирі попрощалися з військовим 13 окремого десантно-штурмового батальйону Дмитром Надолинським

04.05.2022

Третього травня у Житомирі на Смолянському військовому кладовищі попрощалися з 38-річним військовослужбовцем Дмитром Надолинським, десантником 13 окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка. Боєць загинув 22 квітня у зоні бойових дій на Донеччині. Про це Суспільному розповіла дружина загиблого Вікторія.

За її словами, чоловік пішов захищати Україну у 2014 році.

“Дмитро був дуже хорошим сім’янином, – каже Вікторія Надолинська. – Він був дуже мужнім і відданим, пішов захищати нашу країну. Казав: “А хто, якщо не ми, повинен йти заради наших дітей”. Я дуже пишаюся своїм чоловіком. Знаю, що це вчинок справжнього чоловіка, хоча нам буде дуже важко без нього жити. Але ми будемо жити з думкою про те, що він недарма загинув. Ми обов’язково переможемо і у нас все буде добре”.

У загиблого залишилася дружина та двоє дітей. У їхнього старшого сина третього травня день народження.

“Шановні батьки, шановні родичі, хочу вам подякувати за таку прекрасну людину, яку ви виховали, в той час, коли ворог, ті “кацапські собаки” прийшли вбивати і нищити наші міста, він став горою за свою державу, – каже побратим загиблого. – За кожного з наших – поляжуть сотні їхніх, ми обіцяємо помститися. Ніхто не забутий! Вибачте, що не вберегли. Слава Україні!”.

“Дмитро Надолинський – солдат, воїн, десантник 13 окремого десантно-штурмового батальйону звершив свій подвиг, подвиг для кожного з нас, – каже директорка міського центру соціальних служб Ольга Юрченко. – Він віддав те, що є найдорожчим, те, що подарували йому Ви, пане Василю, він віддав своє життя”.

newday.org.ua