У Житомирському районі на пилорамі зберігався необлікований ліс

04.05.2022

2 травня у селі Вишевичах правоохоронці відділу поліції №3 Житомирського районного управління у ході невідкладних слідчих дій на території деревообробного підприємства виявили необліковану деревину. Нині проводиться досудове розслідування у рамках відкритого кримінального провадження.

Учора до поліції надійшло повідомлення, що у селі Вишевичах Житомирського району на території пилорами зберігається необлікована лісопродукція.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Радомишльського відділення поліції.

Під час проведення невідкладних процесуальних дій правоохоронці на території пилорами виявили понад чотири десятки колод дерев породи сосна. Уся лісопродукція не мала відповідного маркування. Поліцейські встановили, що власником підприємства є 39-річний житель цього ж села. Під час перевірки чоловік жодної документації, яка б підтверджувала походження деревини, правоохоронцям не надав.

Нині триває встановлення усіх обставин у рамках відкритого кримінального провадження. Попередня кваліфікація події – ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Деревина, сорок сім колод сосни, та обладнання вилучені та передані на відповідальне зберігання.

newday.org.ua