У психоневрологічному інтернаті на Житомирщині виявили спалах коронавірусу
Спалах коронавірусу у психоневрологічному інтернаті Житомирської області: COVID-19 діагностували у 8 пацієнтів. Усі вони мають важкі психічні розлади.
Любарський район, де знаходиться цей заклад закритого типу, перебуває у жовтій карантинній зоні. Загалом у Житомирській області за минулу добу вивили 80 нових хворих на коронавірус.
Більше – у відео.
Читайте також: У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020
