У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020

15.09.2020

Уряд затвердив протиепідемічні правила для проведення місцевих виборів 25 жовтня.

ТЕМПЕРАТУРНИЙ СКРИНІНГ

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Усім, хто заходить на виборчу дільницю, будуть проводити температурний скринінг і питати про наявність симптомів респіраторних захворювань.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 На вході до дільниць виборці мають дезінфікувати руки антисептиками, які там мають бути встановлені. Також мають обладнати місця для централізованого збору й утилізації засобів індивідуального захисту.

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Стільці, столи, меблі виборчої комісії повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Дезінфікувати дверні ручки, поручні, сидіння тощо мають не рідше одного разу на 2 години, а робити вологе прибирання – не рідше одного разу на 4 години. Знезаражувати окремі частини виборчих скриньок також можна, але потрібно не допустити потрапляння речовини та засобів дезінфекції всередину виборчої скриньки.

ДИСТАНЦІЯ

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 У приміщеннях буде нанесена розмітка для забезпечення дистанції не менше 1 метра.

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Потоки виборців на вхід і на вихід повинні бути розділені.

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 У черзі до одного столу видачі бюлетенів у приміщенні мають одночасно перебувати не більше трьох людей.

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Члени виборчої комісії повинні сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани.

МАСКИ

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Виборці мають перебувати на дільниці в респіраторі або захисній масці. Зняти маску можна лише для підтвердження особи.

ДОДАТКОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Не брати дітей до виборчих дільниць.

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Користуватися особистою ручкою.

ЩО РОБИТИ ТИМ, ХТО НА САМОІЗОЛЯЦІЇ?

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Такі виборці можуть проголосувати за місцем свого перебування. Для цього потрібно не пізніше 20:00 останньої п’ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції). Після візиту до інфікованої людини члени комісії мають утилізувати використані маски, рукавички й захисні щитки.


У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020 Проведення місцевих виборів заплановане на 25 жовтня. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, їх проведуть навіть у регіонах «червоної» карантинної зони, якщо в Україні не введуть надзвичайний стан.

Читайте також: У Житомирі спрогнозували результати виборів до обласної та міської рад

newday.org.ua

У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020