COVID-19 на Житомирщині: за добу виявили 80 нових випадків, троє хворих померли
За минулу добу (14 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 80 жителів області, 3 хворих померли. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 4 390 випадків інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 350 осіб (ніхто не одужав за минулу добу).
За 14 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 24 нові випадки;
Бердичівському – 12 нових випадків;
Коростенському – 10 нових випадків;
Ємільчинському – 8 нових випадків;
Чуднівському – 7 нових випадків;
Олевському – 5 нових випадків;
Попільнянському – 3 нові випадки;
Житомирському – 3 нові випадки;
Черняхівському – 3 нові випадки;
Овруцькому – 1 новий випадок.
Баранівському – 1 новий випадок.
Пулинському –1 новий випадок.
Малинському – 1 новий випадок.
Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 86 летальних випадків COVID-19 (за минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли 53-річний чоловік та 81-річна жінка, жителі м.Житомира, та 85-річна жителька Новоград-Волинського району).
Читайте також: У масці та з особистою ручкою: «карантинні» правила для виборів-2020
