У Коростені змагалися дзюдоїсти

27.11.2019

У Коростені пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху та четвертий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків «Кубок князя Мала».

У Коростені ці вихідні були насичені багатьма заходами, зокрема і спортивного спрямування. У ФОК стадіону «Спартак» відбулися Чемпіонат України з Дзюдо серед спортсменів з вадами слуху та четвертий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків «Кубок князя Мала» на призи почесного президента спортивного оздоровчого клубу «Олімп» Миколи Іскри.

Як повідомляють у відділі спорту, участь у турнірі «Кубок князя Мала» брали спортсмени з Києва, Київської, Львівської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Житомирської, Дніпропетровської, Черкаської, Вінницької, Донецької, Кропивницької, Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Сумської, Тернопільської, Харківської та Херсонської областей. Загальна кількість учасників турніру склала близько 300 осіб. Для проведення змагання було запрошено 10 кращих суддів України.

Честь Коростеня захищали спортсмени відділення дзюдо  ДЮСШ «Динамовець» Житомирської обласної організації ФСТ «Динамо» та клубу дзюдо «Олімп» під керівництвом тренера Сергія Карпенюка.

За результатами змагань серед коростенців у віковій категорії 2003/2004 роки срібну нагороду здобув учень ЗОШ №11 Максим Рублевський (вагова категорія 73 кг).

У віковій категорії 2005/2006 роки народження  золоту нагороду здобув учень міського ліцею Максим Бех (вагова категорія 38 кг), срібло здобув учень ЗОШ №2  Данило Бех (вагова категорія 38 кг), бронзову нагороду виборов учень міського колегіуму Нікіта Васянович  (вагова категорія 38 кг) та учень ЗОШ №3 Дмитро Чумак (вагова категорія 60 кг).

У віковій категорії 2007/2008 роки народження бронзову нагороду виборов учень ЗОШ №11 Захар Волківський (вагова категорії 23 кг). У віковій категорії 2009/2010 роки народження бронзу вибороли учні НВК №2 Сергій Каінов (вагова категорія 46 кг), В’ячеслав Боята (вагова категорія 34 кг) та Олександр Мозяр (вагова категорія 24 кг).

В рамках турніру з дзюдо в Коростені вперше пройшов і чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. У чемпіонаті взяли участь близько півсотні найсильніших дзюдоїстів з 12 областей України. Серед яких: 6 – майстри спорту, 5 – заслужені майстри спорту та 8 – майстри спорту міжнародного класу.

Повболівати за дзюдоїстів завітав і народний депутат України Володимир Арешонков, який завжди підтримує спорт і повторює, що фізична культура, спорт, зокрема й інваспорт, є важливими у питанні державної підтримки.

Підготувала Олеся Дейнега за інформацією відділу спорту Коростеня

Фото: Коростень офіційний інформаційний

Читайте також: На Житомирщині обрали “Міс та Мініміс Коростень”

newday.org.ua