На Житомирщині обрали “Міс та Мініміс Коростень”

25.11.2019

За підтримки народного депутата України Володимира Арешонкова та мера Коростеня Володимира Москаленка на вихідних пройшло свято краси, ніжності та грації, організоване місцевою модельною школою «Gloria models» – «Міс та Мініміс Коростень 2019». 20 учасниць змагалися за титул найкрасивіших і найвродливіших панянок Коростеня.

4 конкурси: знайомство, вихід в образі «Барбі», драйвовий танець і фінальний вихід у прекрасних сукнях – учасниці продемонстрували свою елегантність, вишуканість, стиль, чарівність і неперевершеність. А журі визначало переможців у різних номінаціях: “Міс та Мініміс Вишуканість”, “Артистичність”, “Чарівність”, “Витонченість”, “Грація”, “Елегантність”, “Модниця”, “Віце-міс” та “Віце-мініміс”, а за оплесками глядачів – “Міс” та “Мініміс Глядацьких симпатій”. Кожна учасниця отримала подарунки від спонсорів.

Коли настав кульмінаційний момент: оголошення переможниць “Міс Коростень-2019” та “Мініміс Коростень 2019”, на сцену були запрошені народний депутат України Володимир Арешонков, міський голова Володимир Москаленко та “Міс Коростень 2018” та “Мініміс Коростень 2018” Анна Федоренко і Катерина Синюк.

Хвилююча мить. Хвилюються батьки, рідні, друзі… – каже народний депутат Володимир Арешонков. – Надзвичайно красивий вечір у нашому місті. Коростень і Коростенщина в черговий раз підтвердили, що у поліському краї найвродливіші й найкрасивіші дівчата. Дякуємо організаторам за надзвичайно гарне свято. Переконаний, що воно буде традиційним, і ми будемо зустрічатися, вітати наших талановитих, красивих, вродливих дівчат рідного краю.

Володимир Арешонков назвав імена переможниць.  «Міс Коростень» стала учениця школи №9 Олена Яковенко, а “Мініміс Коростень” – Софійка Грищенко із школи №11.

Але вітаємо всіх дівчат, адже, як сказала керівниця модельної школи у Коростені «Gloria models» Ольга Толочко: “кожна дівчинка – переможниця!».

Олеся Дейнега

Читайте також: Школярі з Коростеня зайняли призове місце на Всеукраїнському кінофестивалі «Жук»

newday.org.ua