На Київському шосе встановили новий радар фіксації швидкості руху

25.11.2019

Після анонсованого напередодні заступником начальника Департаменту патрульної поліції Олексієм Білошицьким збільшення кількості ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість автівок приладом «TruCAM», на Київському шоссе було зафіксована поява одного з них.

Цю інформацію підтвердила пресофіцер патрульної служби в Житомирській області Тетяна Носадчук: «Так, відтепер «TruCAM» встановлено і у нас в місті, а саме на Київському шосе», – заявила пані Тетяна, передає 20 хвилин. 

За її словами, станом на 20.11.19. патрульними було виявлено близько 12 правопорушень на цій ділянці дороги. До речі, на водія-порушника, згідно зі статтею 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, чекає штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год. – 255 грн, більше ніж на 50 км /год. – 510 грн.

Нагадаємо, що лазерний вимірювач швидкості TruCAM використовуються для вимірювання швидкості руху на аварійно небезпечних ділянках та місцях, де трапляється найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками, на міських дорогах і трасах міжнародного значення.

Читайте також: На Бердичівщині перекинувся автомобіль: постраждали двоє пасажирів

newday.org.ua