У Коростені дівчині-сироті подарували квартиру

26.06.2020

 Документи на право власності на свою 2-кімнатну квартиру у Коростені отримала сирота Олена Лешкевич.

Ця незабутня подія відбулася 24 червня у кабінеті міського голови Коростеня Володимира Москаленка, який зазначив, що радісно, коли держава опікується дітьми, які зосталися в житті без батьків, і що до числа тих, хто отримує власне житло, входять і коростенці, зокрема Олена Лешкевич, яка у серпні святкуватиме своє 23-річчя.

Олена родом з Коростеня, одна з чотирьох дітей родини, які залишилися рано без матері і батька. Дівчина навчалася та виховувалася в Ушомирському будинку-інтернаті, потім – в Бердичівському будинку-інтернаті. Не так давно закінчила бакалавра Київського національного університету будівництва та архітектури за фахом еколога.

Зараз Олена поки живе і працює в Києві, але з появою власного житла скоро повернеться жити до рідного міста Коростеня, про що давно мріяла.

Квартира, яку отримала Олена Лешкевич від держави, простора і світла, знаходиться вона в Коростені по вулиці Сосновського, 44-Б, має дві кімнати, гарну кухню. Житло дуже подобається дівчині, а ще воно близько  від помешкання її рідного брата Олександра, який рік тому теж отримав квартиру у сусідньому районі по вулиці Київській, куплену за кошти міського та обласного бюджетів,

Тож, нехай щастить вам, коростенці! Щастя, гарних родин і веселого дзвінкого сміху у ваших затишних, вже власних квартирах!

Олеся Дейнега 

Читайте також: У Коростені роздали продуктові набори родинам, в які повернулися діти з інтернатів

newday.org.ua

У Коростені дівчині-сироті подарували квартиру