У Житомирі кав’ярні прийматимуть відвідувачів всередині приміщень

25.06.2020

Житомирським кав’ярням та ресторанам дозволили відкритися повністю і приймати відвідувачів всередині приміщень.

Таке рішення прийняли сьогодні, 25 червня, під час засідання виконкому міської ради. Питання про надання такого дозволу розглядати перед цим на комісії з питань ТЕБ та НС, де дійшли висновку, що ситуація з коронавірусом стабілізовується.

Тому було прийнято рішення відзавтра, з 26 червня, дозволити закладам харчування приймати відвідувачів як на літніх майданчиках, так і всередині приміщення.

Проте такі заклади мають беззаперечно дотримуватися усіх санітарних та протиепідеміологічних заходів, які встановленні на сьогоднішній день для недопущення поширення коронавірусу. Крім того, усі заклади будуть працювати лише до 22.00 години.

Власники мають забезпечити дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років). Крім того, персонал має бути забезпечений засобами індивідуального захисту обличчя, очей та рук.

Відвідувачі також повинні перебувати у приміщенні у респіраторах або захисних масках (крім часу приймання їжі), та дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних норм.

Читайте також: На Житомирщині посилять контроль за дотриманням карантину

newday.org.ua