Поблизу Житомира українські військові випробовують парашутні системи

18.06.2020
 

Поблизу Житомира українські військові експлуатують парашутні системи спеціального призначення та керовані системи точного повітряного десантування вантажів виробництва компанії США – Airborne Systems North America.

Про це повідомили у пресслужбі Генерального штабу у Facebook.

Водночас здійснюється підготовка майбутніх інструкторів – фахівців повітрянодесантних служб військових частин ДШВ до здійснення стрибка з парашутом типу «Крило», які в подальшому навчатимуть особовий склад військових частин. Також активно проходить підготовка спортивної команди з парашутного спорту.

Саме їм довірено повністю опанувати та тестувати сучасну повітрянодесантну техніку іноземного виробництва і лише після цього навчати особовий склад. Ці парашутні системи значно відрізняються від типових вітчизняних, і мають багато різних особливостей.

Не менш важливим є застосування керованих систем точного повітряного десантування вантажів, теж виробництва Airborne Systems North America. В ДШВ їх два типи. Вони розраховані на різну вантажопідйомність та мають деякі відмінності застосування.