В Овручі запрацювали всі дитячі садочки

18.06.2020

Сьогодні розпочали роботу всі садочки міста. Дві додаткові групи відкрито у садочку №1, тобто у вищезгаданому садочку вже працює шість груп. Після обстеження Держпродспоживслужбою, дозвіл на відновлення роботи надано і Великофоснянському та Великочернігівському садочкам.

Про це пише Овруцька міська рада. 

Для того, щоб дитина могла відвідувати садочок, батькам необхідно надати до закладу довідку про стан здоров’я дитини та відсутність контакту з інфекційним хворим та з особами, які перебувають на самоізоляції. Довідку можна отримати у сімейного лікаря. Якщо у дитини та батьків сімейні лікарі різні, довідку про те, що члени сім’ї дитини не перебувають на самоізоляції, необхідно надати й по всіх членах сім’ї.

При необхідності отримання довідки на дитину від сімейного лікаря, рекомендуємо батькам телефоном звернутися до лікаря для погодження часу візиту. Масове звернення викличе створення великих черг у лікувальному закладі та може нести ризик зараження дитини.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації, за рішенням комісії лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Фото: mamovediya.com.ua

Читайте також: В Овручі прямо на вулиці пограбували 8-річного хлопчика

newday.org.ua

В Овручі запрацювали всі дитячі садочки