В Україні оновили рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19: де Житомирщина?
На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 01 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 5 жовтня 2020 р.
«Червоний» рівень встановлено:
у Тернопільській області – місті Тернопіль та у місті Канів Черкаської області.
“Помаранчевий” рівень на Житомирщині встановлено у: ;
у Житомирському, Коростишівському, Лугинському, Любарському, Овруцькому, Олевському, Чуднівському районах.
«Жовтий» рівень на Житомирщині встановлено в:
у містах Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський та у Баранівському, Бердичівському, Брусильвському, Ємільчинському, Коростенському, Народицькому, Новоград-Волинському, Попільнянському, Пулинському, Романівському, Хорошівському, Черняхівському районах Житомирської області.
Епідемічні рівні встановили на 14 днів.
Читайте також: За останню добу на Житомирщині виявили 177 нових хворих на COVID-19, 2 людини померли.
