В Овручі у жінки викрали велосипед, який вона лишила біля однієї з державних установ
До Овруцького відділення поліції в обідню пору звернулася жителька райцентру з повідомленням про зникнення велосипеда. Зі слів жінки, двоколісник вона залишила поблизу однієї з державних установ у м. Овручі, а коли повернулася через 15 хвилин, то виявила його відсутність та звернулася до поліції.
На місце події виїхала та працювала слідчо-оперативна група районного відділення поліції. Поліцейські встановили причетність до крадіжки 30-річної жительки району. У скоєному жінка зізналася та повернула двоколісник власниці.
За вказаними фактами тривають досудові розслідування за ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафних санкцій й аж до 6 років ув’язнення.
Фото: boomerang-boardshop.ua
Читайте також: У коростенця викрали мопед
