COVID-19 на Житомирщині: за добу – 177 нових хворих, 2 людини померли

02.10.2020

За минулу добу (1 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 177 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 6 265 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 3 619 осіб (180 осіб одужали за минулу добу).

За 1 жовтня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

м. Житомирі – 40 нових випадків;

Олевському – 30 нових випадків;

Коростенському – 25 нових випадків;

Житомирському – 18 нових випадків;

Новоград-Волинському – 15 нових випадків;

Хорошівському – 13 нових випадків;

Чуднівському – 11 нових випадків;

Попільнянському – 5 нових випадків;

Баранівському – 5 нових випадків;

Черняхівському – 4 нові випадки;

Пулинському – 2 нові випадки;

Романівському – 2 нові випадки;

Радомишльському – 2 нові випадки;

Ємільчинському – 2 нові випадки;

Бердичівському – 1 новий випадок;

Андрушівському – 1 новий випадок;

Брусилівському – 1 новий випадок;

На Житомирщині вже зареєстровано 113 летальних випадків COVID-19 (за минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли двоє людей (оновлюється)).

Читайте також: У Чуднові обмежили роботу лікарні через спалах коронавірусу: 28 хворих медиків

newday.org.ua