COVID-19 на Житомирщині: за добу – 177 нових хворих, 2 людини померли
За минулу добу (1 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 177 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 6 265 випадків інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 3 619 осіб (180 осіб одужали за минулу добу).
За 1 жовтня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 40 нових випадків;
Олевському – 30 нових випадків;
Коростенському – 25 нових випадків;
Житомирському – 18 нових випадків;
Новоград-Волинському – 15 нових випадків;
Хорошівському – 13 нових випадків;
Чуднівському – 11 нових випадків;
Попільнянському – 5 нових випадків;
Баранівському – 5 нових випадків;
Черняхівському – 4 нові випадки;
Пулинському – 2 нові випадки;
Романівському – 2 нові випадки;
Радомишльському – 2 нові випадки;
Ємільчинському – 2 нові випадки;
Бердичівському – 1 новий випадок;
Андрушівському – 1 новий випадок;
Брусилівському – 1 новий випадок;
На Житомирщині вже зареєстровано 113 летальних випадків COVID-19 (за минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли двоє людей (оновлюється)).
Читайте також: У Чуднові обмежили роботу лікарні через спалах коронавірусу: 28 хворих медиків
