На Житомирщині юнаки задушили чоловіка, а жінку вбили як свідка

08.07.2020

На Житомирщині чергове страшне вбивство. Двоє молодих юнаків спочатку вбили чоловіка, а потім його співмешканку, як свідка. Вчора, 7 липня, в смт Іршанськ у лісі знайшли тіло жінки з явними ознаками насильницької смерті. Випадкові перехожі помітили її у лісовій гущавині неподалік дороги на в’їзді до селища. Пізніше поліцейські виявили за місцем її проживання і труп співмешканця.   

Спочатку правоохоронцям довелося встановлювати особу жінки, адже ніяких документів у неї при собі не було. Коли дізналися, хто вона , виїхали на місце її проживання.

Квартира була зачинена, а під час опитування сусідів поліцейські з’ясували, що уже упродовж двох днів її господарів не видно. Під час візуального огляду через вікно в одній з кімнат оперативники помітили чоловіка, який лежав  на ліжку без ознак життя. Згодом з’ясувалось, що це і був 60-річний власник квартири. 

У ході слідчих дій правоохоронці дізналися, хто міг бути причетним до вбивства. Ними виявилися двоє юнаків 18 та 19 років, жителі цього ж селища. Хлопців затримали.

За попередньою інформацією, уночі 5 липня молодики випивали разом із загиблими у їхній квартирі. Між чоловіками виник конфлікт, під час якого молодші задушили старшого. Свідком події стала 58-річна співмешканка, яку чекала та ж участь. Її тіло потім і знайшли у гущавині.

За умисне вбивство двох людей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічне ув’язнення. Один із затриманих раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності.

Читайте також: На Житомирщині знайшли тіло 13-річного хлопця з вогнепальним пораненням

newday.org.ua

На Житомирщині юнаки задушили чоловіка, а жінку вбили як свідка