У Коростені молодь організовує музичні джеми

08.07.2020

Сьогодні, 8 липня, вже втретє у Коростені в міському центральному парку «Древлянський» біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам-афганцям проходить музичний джем, організований творчими жителями міста. Зустріч відбулась о 18:00.

Професійна музика, мелодії під гітару, гарний настрій, вогняне шоу та стукіт творчих сердець в унісон – відомі музиканти, вокалісти та художники Коростеня збираються в парку на свій вже традиційний музичний джем і запрошують усіх охочих долучатися.

«Искренне рад быть соучастником уже третьего музыкального джема в родном городе. Однажды у нас удалось, и верю, что каждый следующий будет ещё ярче. А мы с любимой Gala Luch подсветим искрами. Творческий поток и молодой энтузиазм от Тимофей Сердечный и Юрий Нестерчук. Добавляйте свой творческий вклад все, кому откликается. Позволим стучать в унисон нашим сердцам», – написав на своїй сторінці у Фейсбук один з організаторів музичного джему Олександр Волківський (ALux Volkovskiy).

«Приходьте з дітьми, музичними інструментами та гарний настроєм» – закликають ініціатори та обіцяють незабутні емоції на свіжому повітрі в оточенні краєвидів поліської природи й древлянського ландшафту.

Олеся Дейнега

*Музичний джем (джем-сейшн) – спільна послідовна індивідуальна і загальна імпровізація на задану тему. Музична дія, коли музиканти збираються і грають без особливих приготувань і певного угоди, взяти інструмент і виступити може кожен з присутніх.

Читайте також: У Коростені можна поплавати на каяках річкою Уж

newday.org.ua

У Коростені молодь організовує музичні джеми