«На щастя, на долю…» – разом з Павлом Табаковим на Святі весни та жіночності співали овручанки та коростенки

11.03.2019

7 березня в Овручі та Коростені з нагоди 8 Березня за сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова відбувся концерт відомого українського співака, музиканта, композитора, переможця телепроектів «Шанс» та «Голос країни» Павла Табакова.

Щирі вітання, квіти, найкращі побажання, музичні дарунки – цього передсвяткового дня в Овручі та Коростені панувала атмосфера вдячності та любові до найпрекраснішої частинки людства: дорогих матусь, дружин, сестричок, бабусь, подруг та колег, внучок і сусідочок… – Жінок.

–Ви, дорогі жінки, даруєте нам кожного дня любов, тепло, і ми вам за це дуже вдячні. Хочу побажати вам: нехай у кожному жіночому серці буде світло, затишно. Нехай кожного прийдешнього дня буде відчуття весни: яскравої, красивої, такої, як ви, дорогі наші жінки! – вітаючи всіх полісянок зі святом, сказав народний депутат України Володимир Арешонков.

Разом з Павлом Табаковим співали усі присутні. «На щастя, на долю, на все дороге нам до болю…» – мелодії українських пісень у виконанні молодого талановитого артиста були настільки теплі, чарівні, вони торкнулися серця кожної жінки, яке заслуговує на увагу та любов.

Олеся Дейнега

Фото: Овруцька міська рада

Читайте також: В Ігнатполі на зустрічі за участі народного депутата Володимира Арешонкова вирішували важливі питання громади. 

newday.org.ua

53263059_402068490569689_7378474302351343616_n

IMG_9540