З’являться нові 500 грн

20.02.2019

Нацбанк 22 лютого вводить в обіг нові банкноти номіналом 500 грн зразка 2015 року з підписом голови НБУ Якова Смолія, інформує gazeta.ua.

Нові банкноти вводять, щоб забезпечити готівковий обіг та заміну зношених, пошкоджених і вилучених з обігу банкнот номіналом 500 грн, передає прес-служба регулятора.

Водночас українці і далі зможуть користуватися банкнотами попередніх років випуску.

Фото: biz.censor.net.ua

Читайте також: Які аналізи можна зробити безкоштовно.

newday.org.ua

886646_w_300