З’являться нові 500 грн
Нацбанк 22 лютого вводить в обіг нові банкноти номіналом 500 грн зразка 2015 року з підписом голови НБУ Якова Смолія, інформує gazeta.ua.
Нові банкноти вводять, щоб забезпечити готівковий обіг та заміну зношених, пошкоджених і вилучених з обігу банкнот номіналом 500 грн, передає прес-служба регулятора.
Водночас українці і далі зможуть користуватися банкнотами попередніх років випуску.
Фото: biz.censor.net.ua
Читайте також: Які аналізи можна зробити безкоштовно.
