Житомирські триатлети вибороли 12 медалей на чемпіонаті України на Закарпатті
На чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції та в естафетах-мікст, який відбувся 20-21 червня, спортсмени з Житомирської області вибороли 12 медалей, серед яких 5 золотих.
Про це 23 червня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.
“Житомирські триатлети здобули 12 медалей на чемпіонаті України! 20-21 червня 2026 року у селі Кам’яниця Закарпатської області відбувся чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції та чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст”, — йдеться у повідомленні.
Спортсмени змагалися на дистанції:
- 750 м плавання;
- 20 км велогонки;
- 5 км бігу.
Збірна команда Житомирської області продемонструвала чудовий результат, виборовши 12 медалей, серед яких 5 золотих.
Особисті результати:
- Гончарук Ілля – чемпіон України серед юніорів;
- Грибан Аріна – срібна призерка серед дівчат 16–17 років;
- Садигова Мер’ям – бронзова призерка серед молоді;
- Ситник Єлизавета – бронзова призерка серед дівчат 16–17 років.
Чемпіонами України в естафеті-мікст серед юніорів стали:
- Кирилович Катерина;
- Умінський Даніїл;
- Гончарук Ілля;
- Грибан Аріна.
Бронзові нагороди в естафеті-мікст серед юніорів вибороли:
- Гусаревич Софія;
- Кирилович Ігор;
- Ситник Єлизавета;
- Смєловський Віталій.
