Житомирські школярі здобули перемогу на 16-му Всеукраїнському фестивалі “ROBOTICA” за свій Lego-проєкт
Житомирські школярі вибороли перемогу на 16-му Всеукраїнському фестивалі “ROBOTICA”.
Про це інформує пресслужба Житомирської міської ради.
Дослівно: “Вихованці гуртка “Робототехніка” Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді разом із керівником Михайлом Нагалевським гідно представили Житомирську громаду на всеукраїнському STEAM-фестивалі “ROBOTICA-ROBOFIRST 2025“, — повідомляють у міськраді.
Зазначається, що фестиваль відбувся у Києві 21-22 червня. Команда “Веселі роботи”, до якої увійшли учні 2–5 класів ліцеїв №21, №23 та №33, здобула перемогу в номінації “Кодування”, презентувавши власний проєкт, створений з Lego.
“STEM-фестиваль ROBOTICA — це фестиваль освітніх інновацій та сучасних технологій у сфері освіти. Його мета — формування українського інженерно-технічного потенціалу дітей та учнівської молоді України“, — зауважують у ЖМР.


