Житомирські боксери здобули «золото» та «срібло» на міжнародному турнірі в Словаччині

13.04.2026

Дар’я Вітвіцька та Іван Возний привезли медалі до Житомира.

Як інформує боксерський клуб Ринг у соцмережах, 12–13 квітня 2026 року у словацькому місті Нітра житомирські боксери тріумфально виступили на міжнародному турнірі, здобувши золото та срібло.

Юна Дарʼя Вітвіцька (вагова категорія до 57 кг) стала переможницею, здолавши у фіналі чешку, а майстер спорту Іван Возний (клуб «Ринг») виборов срібну медаль.

 
Основні досягнення житомирських боксерів у Словаччині:
  • Дарʼя Вітвіцька (57 кг): 1 місце (золото). Юніорка 2010–2011 р.н. з клубу «Ринг» у фіналі впевнено перемогла чешку Єлену Моуралову.
  • Іван Возний: 2 місце (срібло). Представник клубу «Ринг» та ЖДУ ім. І. Франка, який після складної півфінальної перемоги над чехом Даніелем Дочкалєцом, поступився лише у фіналі місцевому фавориту Ладіславу Хорвату.

Підготовкою спортсменів займалися Сергій Дворнін та Дмитро Турчук.

newday.org.ua