Житомирські артисти стали переможцями Міжнародного фестивалю “Віденська рапсодія”
Житомирські артисти стали переможцями IV Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю “Віденська рапсодія”, що відбувся 13 квітня у концертній залі Ehrbar Saal Національної Віденської консерваторії, що в Австрії.
Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.
Дослівно: “Місяць тому ми проводили фестиваль, а тепер — голоси наших дітей лунають на престижній сцені Європи. Це культурна дипломатія, яка промовляє до світу про Україну, про мир і незламність”, — розповідає Надія Юшкевич, голова БФ “Надія Є”, організаторка заходу “Art for Peace”.
Житомирщину представляли музиканти, танцюристи, співаки та майстри народної творчості, які стали переможцями фестивалю “Art for Peace” у Житомирі.
“З Відня Житомирська делегація повернулася з перемогами:
- Вікторія Ширант і Вікторія Грушевська здобули перші премії у вокальній категорії,
- Андрій Матвейчук — у номінації “Скрипка”,
- Майстерня хореографії “La Dansa” (керівник Дар’я Супрунюк) отримала Спеціальний кубок журі,
- Гран-прі фестивалю здобув народний вокальний ансамбль “ВізерунОк” під керівництвом Ангеліни Каташинської“, — інформують у міськраді.
