Юні судномоделісти Житомирщини здобули «бронзу» на Всеукраїнських змаганнях
Збірна команда Житомирської області успішно виступила на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту у класі «NS» — ходові моделі-копії.
Як повідомляє Центр позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради, випробування проходили з 8 по 13 червня 2026 року в місті Заліщики Тернопільської області. За підсумками змагань команда здобула ІІІ місце у командному заліку, а також її представники вибороли ІІ та ІІІ місця в особистій першості.
“Всеукраїнські відкриті змагання традиційно збирають юних судномоделістів із різних куточків України. Учасники демонструють не лише якість виготовлення моделей суден, а й майстерність керування ними під час ходових випробувань.
Змагання є одними з найпрестижніших у календарі учнівського судномодельного спорту України.
У напруженій та захопливій боротьбі команда Житомирської області продемонструвала високий рівень технічної підготовки, майстерність, витримку та справжній командний дух”, – йдеться у повідомленні.
Бронзова нагорода у командному заліку та ІІ і ІІІ місця в особистій першості стали заслуженим результатом наполегливої праці юних спортсменів і їхньої відданості улюбленій справі.
Вагомий внесок у підготовку команди зробив її керівник — Володимир Василенко, керівник гуртка «Судномодельний» Суслівського ліцею Стриївської сільської ради. Саме завдяки його професіоналізму, багаторічному досвіду та підтримці вихованці змогли гідно представити Житомирську область на всеукраїнському рівні.
