Viber-бот “стоятиме” у черзі замість вас: у Міграційній службі запустили нову функцію
Державна міграційна служба запустила функцію електронної черги за допомогою Viber-бота. Відтепер українцям не потрібно стояти в черзі за документами, для цього потрібно лише встановити бота. Про це повідомляє прес-служба ДМС.
Щоб отримувати сповіщення про чергу, потрібно за допомогою додатку Viber відсканувати QR-код на отриманому у підрозділі ДМС талоні. Після цього спеціальний бот відправлятиме у месенджер відвідувача повідомлення про його рух у черзі на отримання адміністративних послуг.
Читайте також: Мобільним операторам можуть заборонити стягувати плату без згоди абонента

