В Овручі водій Subaru протаранив два припарковані автомобілі: постраждали двоє людей
ДТП сталася 10 червня близько 21:45 на вулиці Тараса Шевченка у місті Овручі.
Про це інформують в поліції.
“Попередньо встановлено, що 23-річний житель громади, керуючи автомобілем Subaru, виїхав за межі проїзної частини та допустив зіткнення з припаркованими автомобілями Renault та Audi, які стояли на узбіччі дороги.
Унаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали водій та його 28-річна пасажирка, жителька Харківської області. Обох їх госпіталізовано”, — йдеться у повідомленні.
Наразі слідчі з’ясовують усі причини та обставини події в межах розпочатого досудового розслідування за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
