Упродовж доби рятувальники Житомирщини ліквідували шість пожеж у житловому секторі
2 травня о 17:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в цегляному житловому будинку у с. Радовель Олевської громади Коростенського району. На місці події рятувальники встановили, що вогнем охоплена покрівля.
Про це йдеться на сайті ГУ ДСНС України в Житомирській області.
Дослівно: “Будинок був покритий металочерепицею, що, в свою чергу, дещо ускладнювало процес гасіння. За півгодини рятувальники змогли локалізували пожежу, а за годину ліквідували. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина виникнення займання наразі встановлюється фахівцями”.
Ще дві пожежі у житлових будинках ліквідували вогнеборці у с. Минійки Старосілецької громади Житомирського району та у м. Звягель. У першому випадку вогнем знищено диван та речі домашнього вжитку в іншому 2 кв.м стіни.
Крім того, рятувальники тричі виїздили на гасіння загорянь у господарських будівлях.
