У Житомирській громаді на 13,7 % знизилася захворюваність на ГРВІ

16.03.2026

На 11-му тижні 2026 року зареєстровано 2176 випадків захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції проти 2522 на 10-му тижні.

Як повідомляє пресслужба Житомирської міської ради, захворюваність нижча від епідпорогу на 7,6 % та відповідає низькому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

“Серед захворілих 68,8 % — діти до 17 років, 31,2 % — дорослі. Серед дітей спостерігається зниження захворюваності на 10,7 % і становить 1498 випадків проти 1677 минулого тижня. Серед дорослого населення захворюваність знизилася на 19,8 % і становить 648 випадків проти 845 минулого тижня.

Усього з ГРВІ госпіталізовано 102 особи проти 88 минулого тижня, що на 15,9 % більше, ніж попереднього тижня. З них 74 — діти, що на 15,6 % більше порівняно з минулим тижнем”, — йдеться у повідомленні.

З початку епідсезону проти грипу було щеплено 863 особи, з них 102 — особи з групи медичного ризику, 401 — з групи епідемічного ризику та 360 — інші особи.

newday.org.ua