У Житомирі п’яний водій виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з двома авто
Нетверезий керманич вчинив ДТП за участю трьох авто.
Про це 10 березня повідомляє Патрульна поліція області.
“Сьогодні, на вулиці Вітрука, сталася ДТП за участю авто Volkswagen, КІА та Opel. Як встановили патрульні, водій автомобіля Volkswagen виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з авто КІА та Opel. Під час спілкування з кермувальником Volkswagen ми виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти освідування в медзакладі. Результат позитивний — 2,18 проміле”, — йдеться у повідомленні.
Тож на водія Volkswagen інспектори склали наступні адмінматеріали:
- ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння);
- ст. 124 (Порушення ПДР, що стало причиною ДТП) КУпАП.
На водія Opel винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.
