У Житомирі 12-річного хлопчика покусали вуличні пси
Восьмого травня у Житомирі патрульні надавали допомогу 12-річному хлопчику, якого покусали вуличні собаки. Про це Суспільному розповіла пресофіцерка Патрульної поліції Житомирщини Тетяна Носадчук.
За її словами, поліцейські під час патрулювання на вулиці Отаманів Соколовських помітили натовп на зупинці, а коли підійшли, то побачили, що люди намагаються допомогти хлопчику, якого покусали собаки.
“Люди сказали, що викликали швидку, але та вже тривалий час не їде. Патрульні викликали її повторно і взялися допомагати дитині. Хлопчик був у стані шоку – він не міг вимовити ні слова. Патрульні заспокоїли його, паралельно обробляючи видимі рани, після чого наклали кровоспинні пов’язки. Собаки покусали хлопця сильно – патрульним навіть довелося зрізати одяг дитини, щоб оглянути, де ще є укуси. А вони були і на спині, і на боках, і на ногах. Деякі рани були рвані. Прибігла мама дитини і її з хлопчиком швидка відвезла до лікарні”, – розповіла Тетяна Носадчук.
