У передмісті Житомира нетверезий чоловік вкрав Audi знайомого та зіткнувся з колесовідбійником: викрадача затримали
Патрульні Житомира розшукали чоловіка, який у передмісті вкрав автомобіль знайомого.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції у Житомирській області.
Дослівно: “Учора вранці, нам надійшло орієнтування про незаконне заволодіння транспортним засобом Audi у передмісті Житомира. Заявник повідомив, що знайомий, ймовірно, взяв ключі від авто без його дозволу та поїхав у невідомому напрямку, поки він спав“, — інформують поліцейські.
Зазначається, що завдяки злагодженості дій екіпажів легковик розшукали протягом 10 хвилин: викрадач зіткнувся з колесовідбійником та намагався поїхати далі. Наміри свого вчинку він пояснити не зміг.
“Під час спілкування з кермувальником ми виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти освідування на місці зупинки. Результат позитивний — 1,58 проміле. Тож ми склали відповідні адміністративні матеріали“, — повідомляють патрульні.
Також на події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин справи й кваліфікації дій правопорушника.
У пресслужбі ГУНП у Житомирській області повідомили, що винувтцем виявився 22-річний житомирянин. Він гостював у свуого знайомого зі Станишівки.
“Потерпілий розповів, що вночі у нього гостював знайомий, 22-річний житомирянин. Після застілля господар заснув, а, прокинувшись, гостя в оселі вже не застав. Разом зі знайомим зник і автомобіль “Audi”, що був у заявника в користуванні, та ключі“, — зауважують у поліції.

